Zájezdy

Zájezdy

Vedle pravidelných mezinárodních linek nabízí naše společnost také zájezdy pro privátní skupiny, firmy či sportovní oddíly na vrcholné akce. Díky nadstandardně luxusním autobusům, vysoce profesionálnímu personálu a individuálnímu přístupu dokážeme nabídnout nejen přepravu z bodu A do bodu B, ale celou řadu dalších doplňkových služeb včetně cateringu na palubě.

Každá akce je jedinečná a proto si žádá také individuální řešení. Pokud máte zájem o naše služby právě na Vaši cestu, můžete se na nás kdykoliv obrátit jak telefonicky na +420 602 333 369 nebo na e-mail: noblessline@noblessline.cz. Rádi Vám připravíme kalkulaci a připravíme cestu, která sama o sobě bude příjemným zážitkem.

Mezi naše reference patří celá řada nadnárodních společností včetně českých bank, hokejových klubů a dalších. Naše autobusy jste mohli vidět napříč Evropou. Mimo jiné při Berlínském marathonu, hokejové lize mistrů CHL, na utkání fotbalové Ligy mistrů UEFA či na Mistrovství světa ve fotbale. Stejně tak děláme firemní teambuildingy ať už na území ČR či v zahraničí. Jako známku prestiže bereme také skutečnost, že byla naše společnost vybrána pro natáčení švýcarsko-českého filmu "Ztraceni v ráji."


Galerie