O nás

Společnost Nobless Line® provozuje každodenní spojení mezi Českou republikou, Rakouskem a Švýcarskem. Mezi destinace tak patří nejen Praha, Plzeň, Bregenz, Sankt Gallen, Curych, ale také švýcarská metropole Bern. Na této trase jezdí nejmodernější dvoupatrové autobusy Setra, které svým vybavením, luxusním konceptem a komfortem nemají v Evropě konkurenci. Speciálně navržená a vyrobená, extrémně pohodlná, nastavitelná kožená sedadla nabízí velký prostor i pro cestující, kteří mají nadprůměrně vysokou postavu. V přízemí se pak nachází restaurace s obsluhou a pestrou nabídkou nápojů a drobných pokrmů. Přízemí autobusů slouží především klientům, kteří hledají klid, útulnost, ale také mimořádné zážitky s autobusovými výjezdy během jejich výletů.

Všechny autobusy společnosti Nobless Line jsou vybaveny stabilním připojením k internetu na území České republiky, Německa, Rakouska i Švýcarska. Díky tomu mohou cestující jízdu trávit nejen sledováním filmů, prohlížením internetu, užíváním sociálních sítí či prací.

Autobusy značky Setra jsou vybavené zakázkovým interiérem na míru. Po každé jízdě je prováděn odborný servis za použití nejmodernější diagnostiky, díky čemuž můžeme objevit jakékoliv chyby hned v zárodku. Také proto můžeme garantovat perfektní technický stav a spolehlivost našich vozů.

Přestože společnost Nobless Line® provozuje a vlastní nejdražší a nejluxusnější autobusy evropského formátu, pravdou zůstává, že za rodinné stříbro považuje především všechny posádky, které se nepřetržitě starají o bezpečnost, pohodlí a spokojenost cestujících. A za to jim patří naše uznání.